Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

iyi kalite Modüler RJ45 jack satış için
Ben sohbet şimdi

ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

1 2 3
ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CSAK
No. Çalışanları : 200~400
Yıllık satış : 30Million -34Million
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 70% - 80%

Zhejiang SAK Electronics Co, Ltd onun iştiraki olarak Ltd 2002 Dongguan Hanghui Electronics Co., kuruldu, tasarım, imalat ve pazarlama ağı haberleşme teçhizatı ve audioideo frekans konnektörü ile uğraşmaktadır. Teknolojide, yurtiçi ve yurtdışı bağlantı piyasa teknolojilerinin trendlerini takip ettik ve pazar taleplerini karşılamak için yeni ürünler geliştirdik. Biz fiyat, kalite ve üretim kapasitesi müşterilerin gereksinimini karşılamak için konektörler tasarımı ve ürün çeşitleri çeşit olabilir.
Şirketin ISO9001 kalite yönetim sistemi ve UL standart sertifikaları almak için onur vardır.
Başlıca ürünler: RJ11 konnektör, RJ45 konnektör, USB ile RJ45 konnektör, çift katmanlı RJ45 konnektör (2xn), 180 derece RJ45 konnektör ve entegre edilmiş transformatör RJ45 konnektör çeşitleri. Esas olarak masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda; Anahtarlar, yönlendiriciler, HUB, ADSL; Çeşitli aletler, oyun makineleri; Güvenlik ekipmanları; Ağ TV; Gıda zinciri ağ arayüzü.


İmalatta büyük avantajlara sahibiz: tasarımdan numune vermeye 25 gün sürüyor. Ve tüm siparişin bitirilmesi (filtreye sahip konektörler) en fazla 2 ay sürer. Sipariş (filtre olmayan konektörler) bitirmek için sadece 2 hafta gerek.
Ürün kalitemiz ve çevre koruma gereksinimlerinin uluslararası standartlara uygun olduğundan emin olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biz güçlü teknik gücü, enfes kalite tespit ekipmanı ve mükemmel kalıp işleme ekipmanları var. Güvenilir kalite ve mükemmel kredi durumu, Alcatel-lucent, Flextronics, Huawei, ZTE ve benzeri gibi birçok ünlü şirketle iş ilişkileri kuran Hong Kong, Amerika, Kore, İsveç, AB vb. Ülkelerdeki olumlu yorumlar kazanmamızı sağlıyor. .
Enfes üretim, En kaliteli, Gelişen tutun, Müşterilerin memnuniyeti 'bizim kalite politikamız, biz her zaman en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

İletişim bilgileri
ZHEJIANG SAK ELECTRONICS CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Zhao

Tel: 86-577-62358999

Faks: 86-0577-62361714

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)